Kniha návštěv

40 komentářů u „Kniha návštěv

 1. Jirka

  Nazdar osadníci.
  Protože se to tu příspěvky jen “hemží”, tak také přispěji. V první řadě bych chtěl jako samozvaný pokladník obce poděkovat p.Nenadálovi za každoroční hodnotný příspěvěk na veškeré dětské akce a pí. Pokorné za finanční příspěvek, který využijeme v nejbližší době na nákup odměn pro děti při závodu na kolech.
  Dále bych Vás chtěl požádat o větší reakci na chystané akce, protože odezva je hodně mírná. Aby si děti neušoupaly nožičky při roznášení letáčků na akce, všechny další pozvánky budou umísťovány včas na obecních stránkách. Závody na kolech ještě budou hlášeny po staru.
  Všem, co přijdou a pomůžou, děkujeme předem a doufáme, že jste alespoň trochu spokojeni.

  Mějte se fajn Jirka

 2. Iva Pavelková

  Díky všem, kteří se podíleli na přípravě Mikulášské besídky. Myslím, že se akce moc povedla. My jsme se dobře bavili a už se těšíme na akce další :-)))
  Taky máme radost ze světelných ozdob, které nám zkrášlují cestu na “náměstí” a podporují tak adventní čas a přípravy na vánoční svátky :-)))
  Jen tak dál :-)))

 3. Zdenka Volavá

  Taktéž chci pochválit naše stránky a dodávám, že ostatní osady (Veselíčko, Radonín, Stržanov) patřící pod Žďár, své webovky nemají. Jsme tedy první a zatím jediní a já doufám, že to bude konec nečinnosti osady Mělkovice, za kterou jsme na Městě sklízeli kritiku.

 4. Luboš Sláma

  Dobrá práce, stránky jsou na světě. Lepší zítřky Mělkovic. Jen tak dál.

  Děkuji

  PS: Kde se dá najít mapa Mělkovic 2012?

 5. Honza

  Vítám vás všechny na nových internetových stránkách Mělkovic.
  Vaše fotky jsou vítány, ukládat je můžete přes “rajče”, návod je na stránkách fotogalerie.
  Hezký den, Honza.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>