Mělkovská buchta 2016 – sobota 12.11. od 16 hodin

412Přeji hezký podzim, osadníci !

Opět se nám blíží další ročník Mělkovské buchty (12.11.2016) – již třetí. Proto bych Vás chtěl seznámit s programem a tématem letošního utkání ve výrobě dobrot.
Vzhledem k nápadům , kterými mě zasypával náš primátor, a které mě postupně přicházely na mysl a částečně jsem s nimi uváděl v omyl různé sousedy(ky), kteří chtěli mít náskok před ostatními, si dovoluji vyhlásit téma letošní soutěže: MODRÁ JE DOBRÁ aneb Hujerovic švestičky.
Tím se opět nabízí mnoho variant úpravy daného ovoce a nemusí jít vždy o jedinečný destilát, který nejspíš každého hned napadne. Takže přeji mnoho úspěchů při hledání receptů a přípravě na lítý boj.
Jako porota nám, doufám, poslouží opět kapela C BAND, v loňském roce obstarala perfektní hudební zážitek i soudcovské rozhodování, kterého se zhostila na jedničku. Proto jim budu vděčný, pokud tuto úlohu letos zase zastanou.
Zahájení by bylo cca v 16.00 , aby se mohly zúčastnit i rodiny s dětmi. Potřeboval bych nahlásit počet účastníků, abych mohl objednat fantastické řízečky paní hostinské. A to do 8.11.2016 jako komentář k tomuto příspěvku. Nejlépe počet dospělých + děti + počet řízků – tak jako se vám to dařilo již při předchozích akcích.

Děkuji Jirka

10 komentářů u „Mělkovská buchta 2016 – sobota 12.11. od 16 hodin

  1. Jana

    Děkujeme výbore!
    za krásnou akci, muziku a ceny … a pasticka s domácím chlebikem byla obzvláště královská . Mňam. Ahoooj na dalsim , J.

  2. Ivana Brabcova

    Ahoj všem sousedům.Chceme moc poděkovat za krásnou akci na Veselíčku , jako už tradične bezvadně připravenou.Hezké ceny ( Verunka je moc šikovná ) .Pěkná hudba a vynikající řízečky.Výborně jsme se bavili.Díky výbore , že to pro nás děláte.Buchta už je bezvadnou tradicí.
    Ivana a Jirka Brabcovi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>