Mimořádné hlášení městského rozhlasu ze dne 24. 3. 2020

Vážení občané,

věnujte pozornost následující zprávě:

Veškerá opatření přijatá v souvislosti s šířením koronaviru se prodlužují do 1. dubna.

Na území celé České republiky platí povinné nošení roušek mimo domov. Za roušku lze považovat: šátek, šálu či podobnou ochranu proti šíření nákazy vzdušnou cestou.

Senioři nad 65 let, kteří nemají roušku nebo nemají možnost zajistit si roušku vlastní cestou, ať nahlásí svoje telefonní číslo, jméno a adresu na telefonním čísle 566 688 131 nebo na telefonním čísle 566 688 336. Volejte do 15.00. Jakmile budou zajištěny potřeby sociálních služeb, polikliniky a podobně, bude město rozvážet roušky seniorům nad 65 let.

Seniorům, kteří si chodí na poštu pro důchod osobně, bude jejich důchod doručen poštovní roznáškou. Pokud nebude klient zastižen doma, jeho důchod bude uložen na příslušné poště jako dosud.

Senioři nad 65 let si mohou každý pracovní den objednat rozvoz nákupů do domácnosti. Nakoupit bude možné základní potraviny, léky a nutnou drogerii maximálně za 300 korun českých. Objednávky volejte mezi 8.00 a 10.00 dopoledne na číslo sociálních služeb města 778 486 003.

Aktuální informace sledujte na internetových stránkách Vlády České republiky a ve veřejnoprávních médiích České televize a Českého rozhlasu.

Vysílání městského rozhlasu bude každý den v 10.00 dopoledne. V případě nových informací, bude rozhlas vysílat také v 15:30.

Hlášení a další informace sledujte na webu města a v Televizi Vysočina.

Děkujeme za pochopení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>