Přesun do Nového Města na Moravě proběhne vlakem, odjezd vlaku z Veselíčka 8.46 hod, odchod od kapličky na Mělkovicích v neděli 8.00 hod. Z Nového Města na Moravě je objednán autobus do Samotína.
Po 12 hodině budeme procházet přes Milovy, možnost oběda v restauracích. Na 15 hodinu je objednána komentovaná prohlídka Pohádkové vesničky na Podlesí (vstupné na rodinu cca 300 Kč). Délka prohlídky cca 1 hodina. Odjezd autobusu směr Mělkovice v 16.30 až 17 hodin.
Osadní výbor Mělkovice si vás dovoluje pozvat na turistický výlet nejkrásnějšími partiemi Vysočiny v neděli 25. září 2016.
Program výletu:
1. odjezd autobusem v 8.00 hod od autobusové zastávky u kapličky na Mělkovicích do Samotína
2. pěší pochod Dráteničky, Malinská skála, Milovy, Čtyři palice, Podlesí
3. cíl v Pohádkové vesničce na Podlesí
4. odjezd autobusem v odpoledních hodinách zpět na Mělkovice
Délka trasy cca 9 km, s výjimkou Čtyř palic je trasa sjízdná i pro kočárky.
Výpravy s menšími dětmi a kočárky mohou zvolit trasu z Milov rovnou na Podlesí.
Trasu vybral, předem prošel a bližší informace podá Peťa Bloudek.
Vzhledem k nutnosti zajištění autobusu, prosíme o závazné potvrzení účasti formou komentáře k tomuto článku nebo osobně do 7. září 2016.
Za osadní výbor, Honza.

Na vylet se těšíme a pak vyskočíme napsal:Kuba Kuba jede nás 5 kusů
Tak od nás nakonec 3 dospělí a 4 děti
Omluva za pozdní nahlášení. Od nás tři turisti. Ale trochu podmíněně. V předcházející sobotu závodí lyžaři v přespoláku a tak doufáme, že se lyžař vzpamatuje.
Novotní 2x.
Zástěrovi 2+3
dva dospělí+dvě děti
super, Slámovi 2 +1 , těšíme se…
Juchů, Pavelčáci komplet 2 + 2.
Super výběr trasy!
Svatoňovi-pokud bude hezké počasí 2+2, pokud bude hůř 1+1.
to je krasna trasa, za nas 4 místa . Brabcovi